- 2 maja dniem wolnym od zajęć wychowawczych i dydaktycznych
- Konkurs recytatorski
- Życzenia świąteczne
- Bal Karnawałowy
- Ferie zimowe
- Życzenia świąteczne
- Przerwa międzyświąteczna
- Jasełka
- Zebranie z rodzicami
- Piątek 22.12 - deklaracja obecności dziecka
- Pasowanie na przedszkolaka
- Sesja zdjęciowa
- Słodycze dla dzieci z Domu Dziecka
- Dzień piżamy
- Uroczyste obchody Święta Niepodległości
- Strój galowy
- Konkurs na Najpiękniejszy stroik bożonarodzeniowy
- Bal dyni
- Wróżka Zębuszka
- Konkurs piosenki patriotycznej
- Wycieczka do Pracowni Wielkiej Fabryki Elfów
- Zajęcia karate
- Msza święta rozpoczynająca rok szkolny i katechetyczny 2023/2024
- Grupy przedszkolne - rok szkolny 2023/2024
- Podpisywanie umów o świadczenie usług w ZS-P, Przedszkolu Miejskim Bajkowy Las
- Dowozy do przedszkola
- 31.08.2023 - przedszkole nieczynne
- Organizacja roku szkolnego 2023/2024
- Dyżur wakacyjny
- Dni adaptacyjne
- Zakończenie roku
- Dyżur wakacyjny
- Dzień Dziecka
- Dzień Mamy i Taty
- Plac zabaw
- Numer konta do wpłat za wyżywienie
- Konkurs na ozdoby wielkanocne
- Rekrutacja do przedszkola na rok szkolny 2023/2024
- Terminarz konsultacji nauczycieli
- Walentynkowa herbatka dla Babci i Dziadka
- Zgłaszanie nieobecności dziecka podczas obiadu i podwieczorku
- Opłaty za wyżywienie w formie bezgotówkowej
- WOŚP
- Bal karnawałowy
- Owsica w przedszkolu
- Wyjazd do kina
- Ogólnopolski konkurs plastyczny Święty Mikołaj - biskup o miłosiernym sercu
- Wszawica w przedszkolu
- Plebiscyt Edukacyjny
- 31 października
- Jesienna sesja zdjęciowa
- Teatrzyk w przedszkolu
- Spotkanie rodziców - nowy rok przedszkolny
- Stawka żywieniowa od 01.09.2022r.
- Lista kandydatów zakwalifikowanych w postępowaniu uzupełniającym do Przedszkola Miejskiego „Bajkowy Las” w Tolkmicku na rok szkolny 2022/2023
- Strój galowy
- Loteria fantowa
- Festyn z okazji Dnia Mamy i Taty
- Program wycieczki do Ziołowego dzbanka
- Wycieczka z okazji Dnia Dziecka
- Apel z okazji Świąt Majowych
- Wyjazd do kina
- Wyniki konkursu recytatorskiego Łapki, ciapki, piórka i leśnych rymów cała furka
- Wyniki konkursu fotograficznego Ekologiczne Tolkmicko
- Konkurs fotograficzny
- Pomoc dla uchodźców z Ukrainy
- Kontakt dzieci z osobą zakażoną Sars-CoV-2
- Kontakt dzieci z osobą zakażoną Sars-CoV-2
- Zajęcia taneczne
- Przerwa międzyświąteczna
Grupy przedszkolne - rok szkolny 2023/2024
Grupa I „Orzeszki”
Wychowawca: mgr Magdalena Chmielewska
Pomoc nauczyciela: Edyta Chmielewska
- Bejda Maja
- Betka Iga
- Galikowski Oskar
- Gwóźdź Iga
- Kluczkowski Stanisław
- Kucewicz Agata
- Lewko Maia Paulina
- Osiak Igor
- Pałka Aleksander
- Podborowska Iga
- Rutkowski Leon
- Służalec Szymon
- Superson Michał
- Wielesik Sebastian
- Wojnar Antoni
- Wojnar Zuzanna
Grupa II „Muchomorki”
Wychowawca: mgr Katarzyna Urbaniak
Pomoc nauczyciela: Jolanta Pyra
- Bejda Lena
- Budzhiashvili Aleks
- Chojnacki Dominik Aleksander
- Depka Lena
- Groszek Maja
- Korsak Klara
- Kot Artur
- Kucewicz Anna
- Niemiec Antoni
- Pyra Julia Patrycja
- Rudnicka Urszula
- Szymański Martin
- Tsybulski Marek
- Urbański Nikodem
- Waś Bartłomiej
- Waś Maja
- Wydymus Szczepan
- Zarzycki Fabian
Grupa III „Jagódki”
Wychowawca: mgr Katarzyna Waś, mgr Karolina Zagaja
- Brzeski Aleksander
- Chilińska Iga
- Chojnowski Kacper
- Czerepak Tymoteusz
- Depka Kacper
- Gabiec Leon
- Golec Zuzanna
- Greń Oliwier Aleks
- Kaleta Jan Mikołaj
- Kot Emilia
- Lewandowski Szymon
- Lewko Jan Kacper
- Michaliszyn Szymon
- Niemiec Oliwier Dariusz
- Piechocki Mikołaj
- Pijewski Szymon
- Prusecka Agata
- Samson Marcel
- Sobieszczański Eryk
- Socha Julia
- Stomska Barbara
- Szloser Barbara
- Ściseł Zofia
- Tadra Liliana Rozalia
Grupa IV „Poziomki”
Wychowawca: lic. Agnieszka Niewiadomska, mgr Irena Popowicz
- Chmielewska Judyta Weronika
- Chroń Agata
- Czenkusz Jan
- Gaj Antoni Zbigniew
- Gajtowska Nadia
- Godlewska Helena
- Hubert Natalia
- Kamiński Kacper
- Kosiak Fabian Dominik
- Nienierza Antonina
- Ostrowska Agata
- Piotrowska Maria
- Podborowski Stanisław
- Sarapkiewicz Tomasz
- Stepnowski Jan
- Superson Tomasz
- Szymański Jan
- Treder Sebastian
- Wielgat Oskar Mirosław
- Wojnar Hanna
- Wrycza Natan Ariel