• Drodzy Rodzice!

          Zgodnie z czynnościami w postępowaniu rekrutacyjnym jest podanie do publicznej wiadomości przez komisję rekrutacyjną listy kandydatów przyjętych do Przedszkola Miejskiego „Bajkowy Las” w Tolkmicku.

           

          1. Adamczyk Maria Antonina
          2. Bejda Lena
          3. Chilińska Iga
          4. Chmielewska Judyta
          5. Chojnowski Kacper
          6. Chroń Agata
          7. Czenkusz Jan
          8. Danyluk Alina
          9. Depka Kacper
          10. Depka Lena
          11. Gabiec Leon
          12. Galikowski Marcel
          13. Godlewska Helena
          14. Greń Oliwier
          15. Groszek Maja
          16. Gwóźdź Iga
          17. Hubert Natalia
          18. Hutouski  Laurentis
          19. Jankowska Paula
          20. Kaleta Jan Mikołaj
          21. Kamińska Gabriela
          22. Kamińska Nikola Oliwia
          23. Kluczkowska Wiwiana
          24. Koniecko Zuzanna
          25. Korsak Klara
          26. Kosiak Fabian Dominik
          27. Kucewicz Anna
          28. Kuzii Tymofii
          29. Kwaśniewska Konstancja Antonina
          30. Lewandowski Szymon
          31. Lewko Jan Kacper
          32. Michaliszyn Szymon
          33. Miszkowicz Maksymilian
          34. Niemiec Oliwier Dariusz
          35. Niemiec Zofia
          36. Nienierza Antonina
          37. Osiak Klaudia
          38. Osmański Kacper Krzysztof
          39. Ostrowska Agata
          40. Piechocki Mikołaj
          41. Pijewski SZymon
          42. Piotrowska Maria
          43. Podborowski Stanisław
          44. Podgórski Antoni
          45. Prusecka Agata
          46. Pyra Julia
          47. Rogowska Bogna
          48. Rosiak Hanna Małgorzata
          49. Rudak Adam
          50. Samson Marcel
          51. Siedlecka Wiktoria
          52. Siemaszko Maja
          53. Sobieszczański Eryk
          54. Socha Julia
          55. Stołycia Emilia
          56. Stomska Barbara
          57. Sulińska Aleksandra
          58. Superson Tomasz
          59. Szloser Barbara
          60. Szymański Martyn
          61. Szulc Dawid
          62. Ściseł Piotr
          63. Ściseł Zofia
          64. Treder Sebastian
          65. Ulidowska Julia
          66. Urbański Nikodem
          67. Waś Bartłomiej
          68. Waś Karolina
          69. Węgrzynowska Anita
          70. Wielgat Oskar
          71. Wojnar Hanna
          72. Wronkowski Tymon
          73. Wrycza Natan Ariel
          74. Zbiciak  Elżbieta

           

          Renata Rzepnicka

          (podpis przewodniczącej Komisji Rekrutacyjnej)